Розробка інтернет-магазинів

Щоб виділятися з-поміж своїх конкурентів, технічна сторона має ідеально працювати. Ваш інтернет-магазин повинен швидко завантажуватись і легко знаходитись пошуковими системами, наприклад, Google. Розробка рішень у сфері електронної комерції – мистецтво, доступне далеко не кожному. Ми освоювали його більше 22 років.

Популярні платформи для B2C та B2B

Під час створення вашого інтернет-магазину ми пропонуємо вам вибір між Magento та SANA Commerce. Обидві платформи електроної комерції є добре відомими та складають запоруку надійного прибутку. Ми приєднаємо вашу платформу до уже наявних у вас систем, наприклад, до вашого ERP чи CRM середовища.

Багатоканальна електронна комерція

Наразі ваші клієнти мають можливість здійснювати покупки будь-де та будь-коли. Покупці сподіваються отримати однаково приємний досвід покупок незалежно від того, відбувається це у фізичному магазині або ж в інтернет-магазині з мобільного телефону. Разом ми можемо прийняти цей виклик і ефективно задовольнити потреби покупців у будь-якому випадку.

Хостинг та підтримка 24/7

Ми надаємо підтримку вашому магазину у режимі 24/7. Наша команда висококваліфікованих експертів з хостингу гарантує, що ваш інтернет-магазин працюватиме цілодобово, навіть у випадку перевантаження трафіку.

Розробка

Після запуску вашого інтернет-магазину починається фаза оптимізації. Це не короткостроковий проект, а постійний процес вимірювання, звітності, аналізу та оптимізації. Ми знаємо, що у секторі електронної комерції постійно відбуваються технологічні зміни,  і застосовуємо це до вашого інтернет-магазину. Саме завдяки цьому ви завжди знаходитеся попереду конкурентів.

X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?