Van Strien

Необмежена кількість замовлень для Van Strien

Про Van Strien

Кондитерська Van Strien спеціалізується на виготовленні найсмачнішого здобного печива, солоних закусок, марципанів і тістечок з кремом. Асортимент  Van Strien включає близько 107 різних тортів і тістечок, які можна знайти у спеціалізованих магазинах по всій території Нідерландів. Їх продукція постачається як оптовим замовникам, так і простим покупцям.

Завдання: Економія часу і грошей для роздрібної торгівлі

Van Strien постачає широкий асортимент різних тортів і тістечок до спеціалізованих магазинів по всій території Нідерландів, саме тому їм потрібна система, яка могла б дати їх покупцям можливість переглядати каталог товарів і робити замовлення онлайн. «Орієнтуючись на майбутнє, ми хочемо ефективно реструктурувати нашу систему виконання замовлень», - Jacques van Strien, власник і директор Van Strien. Разом з Microsoft Dynamics NAV компанія Van Strien використовує SI Foodware в якості ERP системи.

Рішення: Інтерфейс, що відображає інформацію про ціни та товари у режимі реального часу

Партнерство з Sana Commerce виявилося ідеальним рішенням, зважаючи на те, що Van Strien використовують Microsoft Dynamics NAV, що легко інтегрується з B2B порталом Sana Commerce. Крім того, портал є простим у використанні. Завдяки партнерству з Schouw Informatisering, веб-портал без зусиль підключається до SI Foodware, додатку для роботи у сфері харчової промисловості від Schouw.

Результати: Ефективне та успішне надходження замовлень

Інтерфейс Sana, що відображає інформацію про ціни, товари та замовлення у режимі реального часу, дозволяє застосовувати спеціальні ціни та знижки конкретного клієнта. За допомогою всього лише кількох кліків можна відстежувати інформацію стосовно поточних та минулих замовлень агентів роздрібної торгівлі Van Strien. Крім того, для отримання необхідної інформації можна фільтрувати відкриті замовлення, способи доставки, рахунки-фактури та історію продажів онлайн.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?