Міжнародна багатоканальна стратегія

Підкреслення унікальності бренду через досвід у електронній комерції та численні перетворення

Про State of Art

State of Art – відомий голандський бренд чоловічого одягу в стилі casual, заснований у 1936. Високоякісні зносостійкі тканини та сучасні зручні моделі зробили цей бренд популярним серед чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Одяг від бренду State of Art втілює філософію насолоди життям.

Для додаткової інформації, відвідайте інтернет-магазин State of Art.

Задача

Ціллю State of Art стало збільшення кількості онлайн-продажів шляхом підкреслення своєрідності онлайн-бренду. Для досягнення цієї мети State of Art вирішив співпрацювати з ISM eCompany. State of Art  разом з ISM eCompany розробили довгострокову стратегію інтернет-продажів з наголосом на брендінг, дизайн, багатоканальне зростання доходів та міжнародну експансію.

Рішення

Пріоритети State of Art були проаналізовані різними підрозділами ISM (стратегічний відділом та підрозділами проектування, розробки, хостингу та інтернет-маркетингу) з метою розробки потужної онлайн-платформи на Magento Enterprise. Команда з інтернет-маркетингу успішно запрвадили SEO, Google AdWords, а також рекламну розсилку через електронну пошту.

Результати

Інтернет-магазин State of Art зазнав повної трансформації. Його адаптивний дизайн надає клієнтові можливість зануритися в унікальну атмосферу State of Art, а також оглянути новинки бренду у соціальних мережах. Новий інтернет-магазин перевищив первинні очікування шляхом повної інтеграції з фірмовими магазинами State of Art, а також введенням автоматизованої доставки, ERP систем і систем оплат та контролю оплат. 

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?