Remark Group

Підтримка агентів з продажу за допомогою Sana Mobile

Про Remark Group

Remark Group є орієнтованим на продаж виробником та унікальним дистриб'ютором фармацевтичних  брендів у Нідерландах і за кордоном. Продукція поставляється у більш ніж 5000 магазинах.

Задача: єдина система для ведення бізнесу з клієнтами.

Remark Group шукав спосіб оптимізувати робочий процес своїх торгових агентів. Провідною метою був зручний і зрозумілий клієнтам дисплей каталогу продукції. Крім того, Remark Group прагнув надати своїм агентам з продажу можливість оформлювати замовлення відразу, оскільки пряме замовлення могло б істотно поліпшити процес. Нова система також повинна була надавати перелік усіх товарів, що є у наявності в режимі реального часу. Кожного разу, коли агент з продажу оформлюватиме замовлення, перелік наявних товарів мав бути автоматично оновленим. Важливою умовою було оброблення запитів однією системою, замість безлічі інших програм. Таким чином, Remark Group зміг би слідкувати за власними інвестиціями у Microsoft Dynamics AX.

Рішення: безпосереднє замовлення у Dynamics AX за допомогою спеціалізованого додатку.

Ідеальним рішенням для Remark Group став запуск Sana Mobile завдяки  його великому досвіду в інтеграції з Dynamics. Даний додаток для мобільних пристроїв та планшетів на 100% інтегрується з ERP Remark Group, що забезпечує витягнення усієї інформації безпосередньо з Dynamics AX. Агент з продажу може легко увійти та продемонструвати клієнту  конкретні ціни, історію замовлень та іншу інформацію. Завдяки 100% інтеграції, список наявних товарів відображається у режимі реального часу. Крім того, замовлення, оформлене через додаток, безпосередньо конвертується у Microsoft Dynamics.

Результати: успішний портативний онлайн-канал продажів.

З Sana Mobile Remark Group має можливість продемонструвати каталог товарів безпосередньо клієнтам. Завдяки інтуїтивно зрозумілому і простому додатку, торгові агенти можуть ефективно вести свій бізнес. Крім того, замовлення більше не мають бути оброблені вручну в Dynamics AX, адже обробляються автоматично. Відтепер клієнти можуть підтвердити своє замовлення, лише поставивши підпис на планшеті. Підпис буде одразу відображений на сторінці відомостей про замовлення. Незважаючи на відсутність необхідних людських ресурсів для реалізації функціонування інтернет-магазину, зручний дизайн Sana дозволяє Remark Group легко керувати власним онлайн-каналом продажів. Sana Mobile значно оптимізує роботу торгових агентів з Remark Group.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?