Pозробка iнтернет-магазину, дизайн та онлайн-маркетинг

Міжнародна платформа електронної комерції для Noosa Amsterdam

Про NOOSA-Amsterdam

Noosa Amsterdam – унікальний бренд, створений двома пристрасними мандрівники, натхненням для яких стало величезне розмаїття світових культур і символіки. Разом вони придумали ідею виняткової колекції аксесуарів: Noosa. Назва Noosa походить від однойменного міста в Австралії, який обидва із засновників компанії відвідали окремо один від одного. Обидва були глибоко вражені його атмосферою автентичності, місцевими колоритом і неповторною красою Національного парку. Таким чином, вони вирішили, що Noosa є ідеальною назвою для власного бренду аксесуарів.

Для додаткової інформації відвідайте інтернет-магазин: NOOSA-Amsterdam.

Задача

Міжнародний бренд аксесуарів NOOSA-Amsterdam обрав ISM eCompany для розробки інтернет-магазину, який мав би однаковий функціонал як для користувачів мобільних пристроїв і планшетів, так і для користувачів стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків. Ціллю NOOSA був унікальний інтернет-магазин, який надихнув би прихильників NOOSA у всьому світі. Крім того, для NOOSA важливим було представлення своєї колекції безпосередньо клієнтам, а не за посередництвом численних реселерів.

Рішення

Новий інтернет-магазин розроблений на платформі Magento Enterprise. Інтернет-магазин дозволяє клієнтам створити власний дизайн продукту NOOSA шляхом перетягування "шматків" аксесуарів до верхньої частині виробу. Власноруч створений аксесуар безпосередньо додається до кошику.

Результати

Результатом є повною мірою адаптивний інтернет-магазин із зручним інтерфейсом та інтерактивними відео-фрагментами. Особистий рахунок "Мій NOOSA" дозволяє клієнтам створювати власні списки бажань. У найближчому майбутньому NOOSA планує розробку нових колекцій, надання своїх послуг більшій кількості європейських країн, а також запуск B2B платформи.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?