Locinox

Для додаткової інформації відвідайте сторінку: Perfion & Sana Commerce About Locinox

Про Locinox

LOCINOX є провідною компанією у сфері виготовлення фурнітури для відкатних або розпашних воріт та хвірток, головний офіс якої знаходиться в Бельгії. Компанія виробляє широкий спектр товарів, колір, розмір і напрямок відкривання яких можуть бути обрані на смак клієнта.

Задача: управління великим спектром можливих комбінацій продукції на онлайн-порталі відповідно до уподобань замовника.

Діапазон можливих комбінацій продукції та її оздоблення у LOCINOX надзвичайно ускладнює управління інформацією про продукцію онлайн. Крім того, продукція легко конфігурується, інформація на сайті доступна на шести мовах, а асортимент продукції може відрізнятися залежно від групи або регіону. Компіляція каталогу продукції та підтримання його в  постійно оновленому стані, а також публікація інформації на веб-сайті перетворюються у досить копітке завдання. Отже, LOCINOX шукала нову систему, яка б змогла підвищити ефективність управління інформацією, а також мала б на меті створення «business-to-business» платформи електронної комерції з метою забезпечення клієнтів зручним способом оформлення замовлень.

Рішення: каталог товарів доступний онлайн за допомогою Perfion і Sana Commerce.

Партнерство з Sana Commerce стало ідеальним рішенням, оскільки LOCINOX шукала спосіб надання клієнтам детальної інформації щодо продукції онлайн. Разом з ERP та Ad Ultima компанія вирішила працювати з системою управління продуктами (PIM) Perfion. За допомогою Perfion ви отримуєте єдине джерело отримання інформації, яке дає вам контроль над усіма даними про продукцію, одночасно обробляючи безперервні модифікації на вимогу клієнтів. Завдяки Perfion та Sana Commerce, дана система може бути легко імплементована до будь-якої платформи електронної комерції, адже бізнес-дані обробляються у Dynamics AX. У той час як Perfion додає інформацію про продукт, Sana Commerce займається онлайн-публікацією та упорядкуванням.

Результати: заощадження часу і уникнення помилок, а отже, легкий процес замовлення.

З новим порталом продажу B2B LOCINOX надає своїм клієнтам чітке уявлення щодо продукції. Крім того, залучення PIM у Sana Commerce гарантує цілодобову підтримку продукції і відповідних онлайн-публікацій. Маючи каталоги продукції онлайн, LOCINOX може наразі повною мірою допомагати власним клієнтам у виборі потрібного продукту і запобігти помилкам. Відтепер компанія пропонує своїм клієнтам численні конфігурації продукції, що, у свою чергу, надає LOCINOX значну перевагу у сфері електронної комерції. Тим не менш, найбільшим досягненям є оптимізація інтернет-магазину без ускладнення процесу замовлення, яка досягається за допомогою графічного конфігуратора продукції. Це сприяє підвищенню точності, зменшенню кількості помилок, уникненю додаткових витрат та можливого незадоволення клієнтів.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?