KG & Rolf

Зручність та економія часу шляхом інтеграції Sana

Про KG & Rolf

Більше 100 років KG & Rolf займається виробництвом і постачанням широкого спектру продуктів для навчання, розвитку та ігрової діяльності. В асортименті KG & Rolf, що включає більше 30000 товарів, переважають продукти для догляду за дітьми та товари для початкових шкіл.

Задача: Доступне відображення Індивідуальних цін в інтернет-магазині

Після злиття Rolf і Koks Gesto в 2012 році, у KG & Rolf з’явилася необхідність у новому інтернет-магазині з метою задоволення потреб клієнтів. У якості системи ділової інформації KG & Rolf використовує Business Process Management Suite (BPMS). Було дуже важливо, щоб індивідуальні ціни і знижки відображалися у їх новому інтернет-магазині, були. Після входу в систему клієнт повинен був бачити ціни, розраховані саме для нього. Також необхідно було, щоб KG & Rolf могли самі без зусиль управляти контентом.

Рішення: Інтеграція – запорука успіху

Розглянувши декілька компаній, що займаються інтернет-магазинами, KG & Rolf обрали Sana Commerce, зважаючи на повну інтеграцію Sana з ERP. Відповідно, програмне забезпечення Sana також співпрацює з системою BPMS. Використовуючи бізнес-логіку і базу даних ERP, Sana дозволяє отримувати потрібну інформацію в режимі реального часу. Індивідуальні ціни, знижки та інша важлива ділова інформація відразу готова до використання, без необхідності створювати комплексні бізнес-середовища та проводити розрахунки в інтернет-магазині. Завдяки вбудованому редактору внутрішнього та зовнішнього інтерфейсів Sana, KG & Rolf можуть контролювати контент свого веб-сайту.

Результати: Сталі показники та економія часу

Уже більше року KG & Rolf використовує Sana Commerce. Результатом є чудовий функціонуючий інтернет-магазин, що має сталі показники за останній рік. Відтепер такими складними розрахунками, як індивідуальні ціни, можна легко керувати, що дозволяє KG & Rolf зберігати час для ведення власного бізнесу.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?