Інтернет-магазини: розробка, дизайн та онлайн-маркетинг

Зростання продажів з Magento Enterprise

Про International Bike Group

International Bike Group (Fietsenwinkel.nl і Hansstruijkfietsen.nl) в тісній співпраці з ISM працює над розвитком їх онлайн-каналу продажів з кінця 2012 року.

Відгук

«Ми шукали компанію у сфері електронної комерції, що могла б забезпечити швидку міграцію нашого інтернет-магазину до Magento Enterprise і виконати редизайн. Ми також хотіли мати партнера, який міг би консультувати і допомагати нам у питаннях інтернет-маркетингу. ISM пропонує знання і досвід, необхідні для того, щоб підтримувати наш бізнес онлайн. Ми дуже задоволені нашим вибором ISM eCompany!»

- Edouard Rekko, генеральний директор Hans Struijk Cycling / Fietsenwinkel.nl

Завдання

Професіонали з відділів стратегії, дизайну, інтернет-маркетингу, розробки та хостингу ISM eCompany працюють для досягнення амбітних цілей зростання IBG. ISM eCompany надає IBG повний пакет послуг у сфері електронної комерції.

Рішення

Аналіз щотижневого трафіку і конверсії дозволяє виявити можливості щодо подальшого удосконалення, які швидко втілюються групою чудових спеціалістів. Для досягнення мети IBG компанія ISM надає консультації експертів, а також забезпечує гнучкість і короткі терміни виконання замовлень. На щомісячних засіданнях керівний комітет обирає кампанії, ринки та ініціативи для реалізації цілей зростання бізнесу.

Результати

ISM дуже пишається співпрацею з International Bike Group - організацією з високим рівнем знань у сфері електронної комерції, що постійно прагне до удосконалення та досягнення нових цілей.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?