Інтегроване рішення у сфері електронної комерції для FACE

Складні завдання змогли залишатися прозорими завдяки безшовній інтеграції з Dynamics NAV

Про FACE

FACE надає послуги та інструменти для подачі будь-яких аудіо- і відеоматеріалів та світла. Завдяки великому асортименту продукції, FACE гарантує, що кожен виступ виглядатиме і звучатиме фантастично.

Завдання: Оптимізація процесу замовлення онлайн

У 2012 році FACE вирішили в повній мірі увійти в світ електронної комерції і почати продавати свої послуги в Інтернеті. Для цього потрібен був простий у використанні, але сучасний інтернет-магазин, здатний оптимізувати процес замовлення. Для активізації цього процесу ділова інформація, що стосується спеціальних цін і оптових знижок, мала бути доступною для клієнтів. В силу того, що FACE не мають внутрішнього ІТ-відділу, їм потрібне було таке програмне забезпечення для електронної комерції, що було б простим для розуміння і не вимагало особливих знань в області програмування. Нарешті, FACE хотіли мати можливість отримувати додатковий прибуток, використовуючи ту ж саме кількість робочої сили.

Рішення: Інтеграція електронної комерції з використанням Sana Commerce

 Використання Sana Commerce в якості програмного забезпечення електронної комерції дозволяє FACE мати повний контроль над їх інтернет-магазином. Завдяки повній інтеграції між інтернет-магазином Sana і Microsoft Dynamics NAV, таку важливу інформацію як, наприклад, спеціальні ціни не потрібно повторно вводити в Sana Commerce. Навпаки, повна інтеграція забезпечує отримання Sana цієї інформації безпосередньо з NAV. Простий у використанні редактор внутрішнього та зовнішнього інтерфейсів Sana Commerce не вимагає особливих зусиль для розуміння, що дозволяє FACE негайно розпочати втілювати свої ідеї для бізнесу.

Результати: Канал онлайн-продажів, яким легко керувати

FACE тепер надає своїм клієнтам доступ до всіх продуктів онлайн. Маючи сталу кількість онлайн-замовлень у даний час, FACE вже отримує користь від застосування Sana Commerce. Загалом, онлайн продажі наразі складають 5% від загальної виручки FACE. Інтеграція з Dynamics NAV забезпечує прозорість складних завдань, завдяки тому, що ділова інформацію, що стосується цін, клієнтів і знижок, знаходяться під управлінням NAV. Не маючи необхідних людських ресурсів для реалізації функціонального інтернет-магазину, зручний дизайн Sana дозволяє FACE легко керувати своїм каналом продажів онлайн.

Основні досягнення:

  • онлайн продажі зараз складають 5% від загальної виручки
  • переглядів сторінок стало більше на 67%

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?