Euretco

Нове рішення від Sana Commerce для Euretco дозволяє отримувати інформацію про продажі в режимі реального часу

Про Euretco

Euretco це роздрібна організація, що надає послуги підприємцям у сфері моди, нерухомості та спорту. Euretco є партнером 1400 власників бізнесу і франчайзі, які керують майже 2000 магазинів з обсягом продажів більше 2 млрд євро.

Задача: Обробка великої кількості змінних

Раніше Euretco Label Company (ELC) працювали з системою, яку вони самі створили для обробки замовлень. Після переходу до Microsoft Dynamics NAV, ELC шукали онлайн-платформу, яка відповідала б їх системі управління підприємством (ERP). Процес замовлення на ELC включає оформлення попередніх замовлень і післяпродажне обслуговування. У випадках, коли попередні замовлення неоднократно комплектуються і агенти отримують повну лінійку розмірів в одному комплекті, під час післяпродажного обслуговування використовуються різні варіанти окремих товарів. Таким чином, портал онлайн-продажів повинен був опрацьовувати велику кількість змінних.

Рішення: Безперешкодний обмін діловою інформацією

Партнерство з Sana Commerce стало ідеальним рішенням, адже ELC використовували Microsoft Dynamics NAV, що легко інтегрується з B2B порталом продажів Sana Commerce. Нове посилання гарантує прямий обмін усіма відповідними даними між порталом та адміністрацією ERP. Таким чином, ELC можуть керувати численними магазинами, оперувати різними мовами і валютами і вести бізнес на світовому рівні.

Результати: Відображення інформації про продажі у режимі реального часу

Портал продажів відображає важливу інформацію для ELC щодня. Наявний асортимент легко переглядати, також можна слідкувати за його щоденними змінами і завжди мати точні дані. Зручна форма замовлення дозволяє без зусиль замовити одразу кілька продуктів, в потрібній кількості.

"Коефіцієнт невдач зведений до мінімуму, усі процеси взято під контроль. Нашим закордонним торговим представникам потрібно зробити лише  кілька простих кроків, усе інше автоматизовано", - Jeroen Koppenaal.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?