Адаптивний інтернет-магазин Magento Enterprise для Claudia Sträter

Реконструйована онлайн-платформа Magento Enterprise, адаптивний дизайн та інтернет-маркетинг

Про Claudia Sträter

У 1970 році лейбл під назвою Claudia Sträter, будучи дочірньою компанією бельгійської корпорації моди FNG Group, розширив свій бренд і почав займатися внутрішньовідомчим поректуванням. Наявність власних колекцій дала можливість бренду швидко реагувати на попит і укріпитися на ринку. ClaudiaSträter пропонує стовідсотково голландський дизайн у своєму інтернет-магазині, а також у 27 магазинах, 17 з яких розташовані в Нідерландах і Люксембурзі.

Задача

Крім хостингу і управління інтернет-магазином, ISM eCompany було запропоновано розробити нову платформу електронної комерції для Claudia Sträter. Метою було створення інтернет-магазину, який не лише відповідав би дизайну і стилю фізичних магазинів, але також забезпечував оптимальний досвід онлайн-шопінгу з комп'ютерів, планшетів і смартфонів.

Рішення

ISM eCompany взяла на себе відповідальність повністю реконстуювати інтернет-магазин Magento, що включало не тільки створення нового адаптивного дизайну, але і міграцію всіх продуктів. Дизайнери з ISM eCompany перемістили бренд в онлайн-режим з урахуванням конверсійного коефіцієнту. Крім того, маркетингова команда розробила стратегії AdWords і SEO для забезпечення успіху Claudia Sträter’s онлайн.

Resultaten na 1 jaar

  • 150% stijging op non-branded search
  • 75% stijging in ROI op Adwords
  • - Responsive webshop

Результати

Головна мета ClaudiaSträter - візуалізувати атмосферу і стиль магазину в їх онлайн-магазині, була успішно реалізована. Існуючі клієнти мають можливість використовувати свою карту лояльності для своїх онлайн замовлень і отримувати знижки. Наступна ціль на майбутнє - поширення інтернет-магазину в інших країнах.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?