Новий дизайн та платформа для Buddha to Buddha

Інтернет-магазин на платформі Magento, який зберігає баланс між брендингом та бізнесом

Про Buddha to Buddha

Buddha to Buddha, ще з моменту свого створення в 1977 році, відомий своїми культовими срібними браслетами. Вироби ручної  роботи Buddha to Buddha з острова Балі отримали свою популярність у всьому світі за відносно короткий проміжок часу. Колекції із срібних ювелірних виробів, а саме обручки, сережки, браслети і намиста, продаються у більш ніж 500 роздрібних магазинах по всьому світу. Крім того,  інтернет-магазин Buddha to Buddha пропонує своїм клієнтам приєднатися до унікального досвіду свого бренду.

Завдання

Buddha to Buddha зіткнулися з проблемою пошуку інтернет-магазину, що забезпечив би їм можливість візуалізувати свою надихаючу історію і поділитися зі своїми клієнтами реальним досвідом бренду. Для того, щоб осмислити і втілити історію в ефективному інтернет-магазині, ISM eCompany спеціально сфокувсувались на сприйнятті бренду. ISM розробили інтернет-магазин, який дозволяє клієнтам краще зрозуміти основні цінності Buddha to Buddha, а саме: hand-made, унікальний балійский стиль і пристрасть до життя і музики.

Рішення

Інтернет-магазин Buddha to Buddha був розроблений на платформі Magento Community з абсолютно новим адаптивним дизайном. У центрі уваги знаходиться брендинг, досвід та історія компанії, що дозволяє відвідувачам краще зрозуміти суть бренду і його продуктів. GuiltyPeople, дизайнерський підрозділ ISM, забезпечив унікальність даного онлайн-проекту. У результаті GuiltyPeople був номінований на Awwward.

Результат

Інтернет-магазин Budda to Buddha перевищив усі очікування замовника. Buddhatobuddha.com – це інтернет-магазин, що відображається в повноекранному режимі за будь-якого розширення екрану. Крім того, дизайн інтернет-магазину був оптимізований для SEO. ISM eCompany розробили високоякісний інтернет-магазин, що повністю відповідає міжнародним стандартам Buddha to Buddha.

Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!

Подібні приклади


X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?