Підрозділи ISM eCompany

ISM eCompany має чотири підрозділи: Sana Commerce,Guilty People, Inbrain та Easygenerator.

GP 98x 165

GuiltyPeople займається оптимізацією інтерфейсу та дизайном вашого інернет магазину, позиціонуванням брендів на ринку, залученням лояльних довгострокових клієнтів та успішним представленням нових продуктів та сервісів. GuiltyPeople працює з такими відомими клієнтами як: Buddha to Buddha, KNVB, Eneco та ін.

Для додаткової інформації відвідайте сайт Guilty People.

Sana

Будучи Золотим сертифікованим партнером Майкрософт (Microsoft Gold Certified Partner), Sana Commerce є незалежним розробником програмного забезпечення (ISV), який займається пошуком вдалих рішень для збільшення прибутковості та продуктивності веб-шопів клієнтів. Sana Commerce має офіси продажів та технічної підтримки в Нідерландах, а також власний офіс, що займається безпосередньо розробкою в Україні. Sana Commerce пропонує рішення для електронної комерції, що повністю інтегруються у Microsoft Dynamics та SAP ERP, включаючи SAP Business Suite.

Для додаткової інформації відвідайте сайт Sana Commerce.

In Brain -logo -orange -vierkant

inBrain складається з команди сповнених ентузіазму спеціалістів з професіонального навчання. Натхненні любов’ю до своєї роботи, вони створюють навчальні рішення для широкого кола клієнтів. inBrain вірить у стратегічну необхідність неперервного навчання з метою постійного росту та розвитку організацій та окремих спеціалістів. Вони сприяють цьому через розуміння взаємодії між навчанням, технологіями та бізнесом.

Для додаткової інформації відвідайте сайт inBrain.

Easy

Easygenerator - популярне SaaS середовище для навчання. Проаналізувавши перспективи та можливості електронного навчання, Еasygenerator займається розробкою середовища для електронного навчання нового покоління.

Для додаткової інформації відвідайте сайт Easygenerator.

X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?