Відгуки клієнтів

Найпріоритетнішим завданням для нас є задоволення потреб клієнтів. Пропонуємо вам ознайомитися безпосередньо з відгуками клієнтів щодо співпраці з нашою компанією.

Гуідо Воорбій (Guido Voorbij)
Менеджер електронної комерції, Buddha to Buddha

«Серед відомих IT-компаній ми обрали ISM у якості найкращого партнера для співпраці у сфері електронної комерції. Остаточним фактором у прийнятті рішення на користь ISM став ідеальний баланс між ціною та якістю. Робота з ISM над питаннями розробки та з GuiltyPeople над  дизайном проходила швидко і злагоджено. Результати першого спільного брифінгу перевершили наші очікування. У результаті Buddha to Buddha отримала бездоганно виконаний сайт з правильним співвідношенням між брендингом та електронним бізнесом. Остаточна розробка та впровадження сайту відбулися напрочуд швидко. Результати співпраці з ISM просто вражаючі!»

Переглянути портфоліо (Dutch)


Еллес ван Ліувен (Elles van Leeuwen)
Менеджер електронної комерції, Smit Mode

«ISM eCompany – це організація, яка працює над технічною стороною та онлайн маркетингом нашого інтернет-магазину. ISM має величезний досвід у оптимізації онлайн кампаній. Комунікація приємна, а робочий процес протікає злагоджено з урахуванням усіх вимог клієнта. ISM акцентує увагу на ідеї отримання значного прибутку від інвестованого у інтернет-магазин капіталу. Таке професійне відношення до справи гарантує успішну співпрацю з якісними результатами».

Переглянути портфоліо (Dutch)


Яап ван Іварден (Jaap van Iwaarden)
Веб-розробник, Roobol Woonwinkels

«Коли ми хочемо представити певні складні продукти онлайн, звісно, й інтернет-агентство, до якого ми звертаємося, має розуміти їх складність. Наше офлайн бачення презентації продукції має бути втілено правильно та просто онлайн. Завдяки невичерпному ентузіазму та великому досвіду ISM відмінно виконала поставлені нами завдання. У ході проекту їм вдалося виконати усі наші вимоги без втрати жодного з наших клієнтів. Ми високо цінуємо те, з яким завзяттям ISM eCompany взялась за цей проект».

Переглянути портфоліо (Dutch)


Едуард Рекко (Edouard Rekko)
Комерційний директор, Hans Struijk fietsen

«Ми шукали агентство електронної комерції, яке могло б швидко перемістити наш інтернет-магазин у Magento Enterprise і виконати повну модернізацію. Крім того, ми шукали компанію, яка змогла б надавати нам консультації та підтримку у сфері онлайн маркетингу. Завдяки знанням та досвіду ISM, ми максимально поліпшили результати нашої онлайн маркетингової діяльності. Безперечно, ми дуже задоволені вибором ISM eCompany!»

Переглянути портфоліо (Dutch)


Єроен Бікман (Jeroen Beekman)
Власник, Jeroen Beekman mode

«Я дуже задоволений співпрацею з ISM eCompany та сподіваюсь, що ще багато часу зможу користуватись та насолоджуватись їхніми послугами у сфері онлайн маркетингу. ISM виконує усі зобов'язання якісно та вчасно - саме те, що нам потрібно!»

Переглянути портфоліо (Dutch)


Менно Дінгс (Menno Dings)
Менеджер з маркетингу, JeansandFashion.com

"Завдяки ISM eCompany, JeansandFashion.com вдалось удвічі примножити свої доходи, що у результаті призвело до збільшення обігу та ROI. У сфері онлайн маркетингу ISM eCompany є для нас найкращим партнером, на якого ми завжди можемо покластися."

Переглянути портфоліо (Dutch)


Йоахім де Бур (Joachim de Boer)
Співзасновник, DeOnlineDrogist.nl

«Завдяки ISM eCompany дохід збільшився на 110% відповідно до результатів пошукових систем. Наша продуктивна співпраця призвела до фантастичних результатів SEO!"

Переглянути портфоліо (Dutch)


Йерун Куітліх (Jeroen Gütlich)
Старший партнер, Showroom86

«З метою подальшої розробки нашого Magento веб-магазину ми вирішили звернутися до ISM eCompany. Через декілька тижнів команда ISM, провівши повну модернізацію, розробила інтернет-магазин, який мав максимальну швидкість, що у свою чергу призвело до значного збільшення коефіцієнту перетворення відвідувачів сайту у потенційних покупців. Крім того, я був упевнений, що, завдяки залученню ISM компанією SEO фахівців, наш інтернет-магазин відтепер буде легко знайти в Google, що привертатиме більше відвідувачів. Завдяки ISM eCompany, наш інтернет-магазин бездоганно працює, а кількість замовлень зростає щотижня!»

Переглянути портфоліо (Dutch)


Бажаєте розширити свій досвід у сфері електронної комерції?

Зв'язатися з нами!
X
Contact
Direct e-Commerce advice?
<
Contact
Direct e-Commerce advice?